יחד, למען החיילים שלנו

מערכת גיוס תרומות וניהול תורמים

'יחד למען החייל' קרן לב"י האגודה למען החייל , הינו שער הכניסה והדרך הבלעדית לגיוס תרומות למיזמים למען חיילי צה"ל ויחידותיו. הארגון הוא הגוף המוביל את הפעילות לרווחת חיילי צה"ל ומנהל מידי שנה אלפי תרומות מרחבי כל העולם למען חיילי צבא ההגנה. 

 מדי שנה מקים הארגון מאות מועדוני רווחה, פינות מנוחה, בתי כנסת, חדרי כושר ואולמות תרבות בבסיסי צה"ל ברחבי הארץ, לצד עשרות פרוייקטים ומיזמים למען חיילים בודדים וחיילים מאוכלוסיות מיוחדות.  

מה אפשר לעזור?

הקמת פלטפורמה מתקדמת לניהול מערך התרומות, מעקב יעדי גיוס ותקשורת ישירה מול כל מעגלי התורמים למען חיילי צה"ל. כמו כן, ארגון וניהול עבודת מנהלי גיוס התרומות, בהתאם לתוכנית עבודה סדורה, לרבות מודול גיוס תרומות אונליין.

הפתרון שלנו

ניהול מערך תרומות והתעסקות עם כספים למען מטרות נעלות, הם תמיד עניין רגיש שדורש תשומת לב ייחודית. ישנן דרכים רבות לשדרג את חווית ניהול הממשקים, תוך דגש על ארגון ואיחוד מקורות מידע, לרבות שיפור ושדרוג הכלים הדיגיטליים.

לאחר תהליך של הגדרת צרכים ואפיון ביחד עם כל הגורמים הרלוונטיים בארגון, הקמנו מערכת גיוס תרומות וניהול תורמים מבוססת טכנולוגית Salesforce. המערכת, מתממשקת למערכות סליקה וכספים ומאפשרת שימוש נוח ויעיל לארגון ולתורמים מכל רחבי העולם, באמצעות תרומות אונליין בריבוי שפות.

בנוסף, הסבנו עשרות מקורות מידע המכילים אלפי רשומות היסטוריות של תורמים ותרומות במרוצת השנים, למאגר מידע אחד מרכזי ומעודכן.

הידע והניסיון של טקיוניטי בעולם גיוס התרומות הביא לפרויקט ערך מוסף משמעותי, שאפשר לנו לנהל את מערכת התרומות בצורה האפקטיבית ביותר ולתת מענה ראוי לכל התורמים ברחבי העולם

– לירן וייס, מנהל מערכות מידע, יחד למען החייל